Jövő héten startol az ország egyik legjobb kisfesztiválja az aprócska Bánkon, ahol jó szokásunkhoz híven megint elfoglaljuk a tábor egyik bungalóját. A helyszín és a cél változatlan: megcsinálni a Bánkitó legnagyobb házibuliját a KERET Házban.
A Leghangosabb Bungaló idei rezidensei:
Alpáré, BeBe, Bianca+Lujza, Danger, DJ Fazsy, Felicitas, Granato, Karaokey, Siaga+Slowgod, Sophie M DJ set és Vadboti.
A bontos bontás:

Ne tévesszen meg senkit, hogy nem szerepel a helyszínünk a műsortáblán, minden este rendelkezésre állunk majd, mikor ráuntok már a technóra. Szóval idén is várunk titeket sok szeretettel a KERET Házban, eseményt itt találtok!
- WEAR GOLD BE SHINY!